Naprawa mocowań reflektora

  Jeśli przydarzy nam się drobna stłuczka lub w inny sposób uszkodzone zostaną mocowania reflektora nie musimy wymieniać całego reflektora. Są dostępne reperaturki mocowań. Można je samodzielnie zamontować w reflektorze który posiada miejsca montażowe do takich reperaturek.

  Występują; reperaturka boczna lewego reflektora, reperaturka  boczna prawego reflektora, reperaturki górnych mocowań oraz śrubki montażowe.

 

 

Na przykładzie prawego reflektora widzimy zaczepy montażowe które mogą ulec uszkodzeniu. Czerwonymi okręgami zaznaczone są dwie reperaturki górne, oraz jedna boczna.

 

 

Na poniższym rysunki  wskazujemy sposób montażu bocznej reperaturki. Zielonymi kółkami zaznaczone są otwory występujące w reflektorze, oraz pomarańczowymi kółkami otwory w reperaturce przez które przewlekamy śrubkę.

 

 

Poniżej wskazujemy miejsce przykręcenia reperaturki górnej. Zielonym kółkiem zaznaczony jest otwór występujący w reflektorze, a żółtym otwór na śrubę w reperaturce.

 

 

 Do lewego reflektora potrzebujemy; boczną lewą reperaturkę (do niej 2 śrubki), oraz 2 górne reperaturki (a do nich po 1 sztuce śrubki)

 Do prawego reflektora potrzebujemy; boczną prawą reperaturkę (do niej 2 śrubki), oraz 2 górne reperaturki (a do nich po 1 sztuce śrubki)

 

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić potrzebne elementy.;

- reperaturka boczna lewego reflektora

- reperaturka boczna prawego reflektora

- reperaturka górna reflektora

- śruba reperaturki

 

Zobacz pozostałe porady dla Fabia...